Działka budowlana Kątno
Kątno, warmińsko-mazurskie
- 119 000 zł
- 1 001 m²
- 118,88 zł/m²
Amadeusz Witt
Skontaktuj się
Działka budowlana Kątno
Kątno, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka budowlana Kątno
Zaktualizowane: 13 maja 2026
119 000 zł 1 001 m² 118,88 zł/m²
kwadratMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 119 000 zł (118,88 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 001 m²
- kształt: kwadrat; długość: 42m; szerokość: 23m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: WITT nieruchomości Ostróda, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: WITT-GS-1847
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Twoja działka budowlana położona w turystycznej miejscowości Kątno , które słynie z dostępu do fantastycznego jeziora Szeląg Wielki. Dzięki położeniu w lekkim oddaleniu od zwartej zabudowy wsi Kątno mamy zagwarantowany spokój i niezmącony kontakt z przyrodą.
W sprzedaży pozostały już tylko 2 działki
- działki 20/33 o pow. 1001m2, 20/34 o pow. 1002m2 dostępne w cenie 119 000 zł
Każda działka posiada w cenie udział w działce drogowej nr 20/30. (...)